thumb

Kilka słów o nas

Nasza firma "Marko BUS Przewozy Regularne i Turystyczne" świadczy usługi przewozu osób nieprzerwanie od 2011 roku.

Wynajmujemy autokary oraz busy. Proponujemy podróż w kraju i za granicą. Posiadamy wszelkie certyfikaty oraz licencje potrzebne do prowadzenia tego typu działalności tj. licencję na wykonywanie krajowego transportu drogowego osób nr 0053419 oraz licencję na wykonywanie międzynarodowego przewozu osób nr OU-005591. Dzięki wieloletniej pracy nabraliśmy doświadczenia, które pozwala nam oferować usługi na wysokim poziomie.


Firma wykonuje regularne przewozy osób w krajowym transporcie drogowym w ramach linii regularnych na podstawie zezwoleń wydanych przez organy administracji publicznej. Obsługujemy linię na trasie Syberia – Warszawa – Syberia przez Żuromin, Bieżuń, Drobin, Raciąż, Płońsk. Prowadzimy sprzedaż biletów jednorazowych za pośrednictwem portalu internetowego „E-podróżnik”. Honorujemy wszystkie ulgi ustawowe obowiązujące w przewozach pasażerskich.


Ponadto świadczymy szeroki zakres usług przewozowych na terenie całego kraju i za granicą. Nasza oferta kierowana jest do osób indywidualnych oraz firm, szkół, biur podróży.
Zapewniamy transport na:

  • • wyjazdy okolicznościowe
  • • wycieczki szkolne
  • • wycieczki rodzinne
  • • imprezy firmowe
  • • imprezy sportowe
  • • wesela

Nasze pojazdy

Nasze autobusy są niezawodne, wygodne i bezpieczne, z regularnymi przeglądami technicznymi, systemami poprawiającymi bezpieczną jazdę (ABS, ABD, ASR). Posiadają wygodne siedzenia z pasami bezpieczeństwa i duże luki bagażowe niezbędne podczas długich podróży. Są przystosowane do przewozu od 8 do 54 osób. Wyposażone są w klimatyzację, DVD, nagłośnienie a także kawiarkę. Dzięki temu, że w skład taboru wchodzą autobusy o różnej pojemności, możemy dopasować się do Państwa potrzeb.

thumb

Zapewnienie bezpieczeństwa pasażerów to jedna z głównych zasad, którą kierujemy się w naszej pracy, dlatego:

dysponujemy własnym serwisem, który na bieżąco przeprowadza przeglądy techniczne pojazdów,

ściśle nadzorujemy przestrzeganie przepisów dotyczących czasu pracy kierowców,

posiadamy wszelkie licencje i uprawnienia do przewozu osób w transporcie krajowym,

autokary posiadają ubezpieczenie NW (PZU, Warta), którym objęci są wszyscy nasi pasażerowie,

każdy kierowca ma stałą łączność z kierownictwem transportu, umożliwiającą natychmiastową reakcję w nieprzewidzianych sytuacjach,

nasi kierowcy to prawdziwi fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w przewozach osób.

Wynajem

Jeśli chcesz się dowiedzieć ile będzie kosztowało wynajęcie pojazdu, prześlij nam zapytanie za pomocą poczty e-mail: marko-bus@o2.pl, lub skorzystaj z formularza kontaktowego, lub telefonicznie podając szczegóły wyjazdu. Cena usługi uzależniona jest od kilku czynników (m.in. odległości, Viatoll, rodzaju pojazdu, ilości zaangażowanych kierowców, czasu wynajmu). Nasz pracownik po otrzymaniu niezbędnych danych dokona wyceny i niezwłocznie skontaktuje się z Tobą.

Zapytaj o ofertę