Udzielamy informacji telefonicznych od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00, soboty i niedziele od 10:00 do 15:00

Syberia -> Warszawa

Linia reguralna
przez : Lubowidz, Żuromin, Bieżuń, Drobin, Raciąż, Płońsk
Rozkład ważny od 10.06.2018



L.p.

Godzina odjazdu

Przystanek

E, 7, c

B, +, a, m

 

1

6:50

14:55

Syberia III

2

6:53

14:58

Syberia II

3

6:54

14:59

Syberia I

4

6:56

15:01

Sinogóra

5

7:00

15:05

Konopaty skrz.

6

7:02

15:07

Pątki

7

7:04

15:09

Lubowidz II

8

7:05

15:10

Lubowidz III

9

7:12

15:17

Brudnice II

10

7:14

15:19

Żuromin, ul. Lidzbarska

11

p. 7:15
o. 7:40

p. 15:20
o. 15:40

Żuromin, Parking Biedronka
k/Lotos

12

7:42

15:42

Żuromin, ul. Warszawska

13

7:45

15:45

Franciszkowo

14

7:46

15:46

Chamsk skrz.

15

7:51

15:51

Sadłowo

16

7:57

15:57

BIEŻUŃ, Plac Dworcowy

17

8:00

16:00

Dąbrówki

18

8:01

16:01

Władysławowo

19

8:03

16:03

Adamowo

20

8:06

16:06

Jaworowo Wabie

21

8:09

16:09

Jaworowo skrz.

22

8:18

16:18

ZAWIDZ KOŚCIELNY

23

8:20

16:20

Szumanie/Bakalany skrz.

24

8:22

16:22

Piory

25

8:24

16:24

Maokowo

26

8:27

16:27

Milewko

27

8:29

16:29

Świerczyn

28

8:33

16:33

DROBIN, ul. Rynek

29

8:38

16:38

Karsy

30

8:40

16:40

Żukowo-Wawrzonki

31

8:46

16:46

RACIĄŻ, ul. Błonie

32

8:47

16:47

Raciąż, ul. Warszawska

33

8:48

16:48

Witkowo

34

8:50

16:50

Ćwiersk

35

8:52

16:52

Kaczorowy

36

8:55

16:55

Lutomierzyn 15

37

8:56

16:56

Lutomierzyn 13

38

8:59

16:59

Mystkowo

39

9:02

17:02

Brzeście Nowe

40

9:04

17:04

BABOSZEWO

41

9:06

17:06

Sokolniki Nowe

42

9:09

17:09

Arcelin

43

9:11

17:11

Szeromin

44

9:16

17:16

PŁOŃSK, ul. Młodzieżowa

45

9:18

17:18

Płońsk, ul, Warszawska 10, ZUS

46

9:29

17:29

Szczytno

47

9:36

17:36

Załuski

48

9:41

17:41

Kroczewo

49

10:12

18:12

Warszawa, Szpital Bielański

50

10:16

18:16

Warszawa, Metro Marymont

51

10:24

18:24

Warszawa, Dworzec Centralny 06

52

10:28

18:28

Warszawa, Dworzec Zachodni 05

Warszawa -> Syberia

Linia reguralna
przez : Lubowidz, Żuromin, Bieżuń, Drobin, Raciąż, Płońsk
Rozkład ważny od 10.06.2018





L.p.

Godzina odjazdu

Przystanek

E, 7, c

B, +, a, m

 

1

13:40

19:05

Warszawa, Dworzec Zachodni 05

2

13:54

19:19

Warszawa, Metro Marymont

3

13:58

19:23

Warszawa, Szpital Bielański

4

14:29

19:54

Kroczewo

5

14:34

19:59

Załuski

6

14:41

20:06

Szczytno

7

14:51

20:16

Płońsk, ul. Warszawska /D.A./

8

14:54

20:19

PŁOŃSK, ul. Młodzieżowa

9

14:57

20:22

Szeromin

10

15:00

20:25

Arcelin

11

15:03

20:28

Sokolniki Nowe

12

15:05

20:30

BABOSZEWO

13

15:10

20:35

Mystkowo

14

15:16

20:41

Kaczorowy

15

15:23

20:48

RACIĄŻ, ul. Błonie

16

15:28

20:53

Żukowo-Wawrzonki

17

15:30

20:55

Karsy

18

15:35

21:00

DROBIN, ul. Rynek

19

15:39

21:04

Świerczyn

20

15:41

21:06

Milewko

21

15:44

21:09

Maokowo

22

15:46

21:11

Piory

23

15:48

21:13

Szumanie/Bakalany skrz.

24

15:50

21:15

ZAWIDZ KOŚCIELNY

25

15:59

21:24

Jaworowo skrz.

26

16:02

21:27

Jaworowo Wabie

27

16:05

21:30

Adamowo

28

16:07

21:32

Władysławowo

29

16:08

21:33

Dąbrówki

30

16:11

21:36

BIEŻUŃ, Plac Dworcowy

31

16:17

21:42

Sadłowo

32

16:22

21:47

Chamsk skrz.

33

16:23

21:48

Franciszkowo

34

16:28

21:53

ŻUROMIN, Parking Biedronka k/Lotos

35

16:29

21:54

Żuromin, ul. Lidzbarska

36

16:31

21:56

Brudnice II

37

16:38

22:03

Lubowidz III

38

16:39

22:04

Lubowidz II

39

16:41

22:06

Pątki

40

16:43

22:08

Konopaty skrz.

41

16:47

22:12

Sinogóra

42

16:49

22:14

Syberia I

43

16:50

22:15

Syberia II

44

16:53

22:18

SYBERIA III

Syberia -> Warszawa

Linia reguralna
przez : Żuromin, Bieżuń, Zawidz, Raciąż, Płońsk
Rozkład ważny od 10.06.2018



L.p.

Godzina odjazdu

Przystanek

1, 6*, d

 

1

3:55

Syberia III

2

3:56

Syberia II

3

3:57

Syberia I

4

3:59

Sinogóra

5

4:01

Cieszki I

6

4:06

Rzężawy I

7

4:09

Brudnice II

8

4:11

Żuromin, ul. Lidzbarska

9

p. 4:13
o. 4:25

Żuromin, Parking Biedronka
k/Lotos

10

4:27

Żuromin, ul. Warszawska

11

4:29

Franciszkowo

12

4:30

Chamsk skrz.

13

4:34

Sadłowo

14

4:39

Bieżuń, Plac Dworcowy

15

4:43

Dąbrówki

16

4:44

Władysławowo

17

4:46

Adamowo

18

4:50

Jaworowo Wabie

19

4:52

Jaworowo skrz.

20

4:55

Zgagowo Wieś, skrz.

21

5:00

ZAWIDZ KOŚCIELNY

22

5:02

Zawidz Mały

23

5:03

Żabowo

24

5:05

Osiek Remiza

25

5:06

Osiek Szkoła

26

5:07

Osiek Włostybory

27

5:10

KOZIEBRODY

28

5:15

Kraszewo-Gaczułty

29

5:20

RACIĄŻ, ul. Błonie

30

5:25

Ćwiersk

31

5:28

Kaczorowy

32

5:31

Lutomierzyn

33

5:34

Mystkowo

34

5:39

BABOSZEWO

35

5:41

Sokolniki Nowe

36

5:49

PŁOŃSK, ul. Młodzieżowa

37

5:52

Płońsk, ul, Warszawska 10, ZUS

38

6:03

Szczytno

39

6:10

Załuski

40

6:14

Kroczewo

41

6:45

Warszawa, Szpital Bielański

42

6:48

Warszawa, Metro Marymont

43

7:02

Warszawa, Dworzec Zachodni 05

Warszawa -> Syberia

Linia reguralna
przez : Płońsk, Raciąż, Zawidz, Bieżuń, Żuromin
Rozkład ważny od 10.06.2018



L.p.

Godzina odjazdu

Przystanek

1, 6*, d

 

1

7:50

Warszawa, Dworzec Zachodni 05

2

8:05

warszawa, Metro Marymont

3

8:07

Warszawa, Szpital Bielański

4

8:40

Kroczewo

5

8:44

Załuski

6

8:50

Szczytno

7

9:00

Płońsk, ul. Warszawska (przy D.A.)

8

9:04

Płońsk, ul. Młodzieżowa

9

9:07

Ćwiklin

10

9:09

Arcelin

11

9:13

BABOSZEWO

12

9:17

Mystkowo

13

9:23

Kaczorowy

14

9:30

RACIĄŻ, ul. Błonie

15

9:31

Raciąż 07

16

9:37

Kraszewo Podborne

17

9:38

Mała Wieś

18

9:40

KOZIEBRODY

19

9:43

Osiek Włostybory

20

9:44

Osiek Szkoła

21

9:45

Osiek Remiza

22

9:47

Żabowo

23

9:48

Zawidz Mały

24

9:50

ZAWIDZ KOŚCIELNY

25

9:57

Jaworowo, skrz.

26

9:59

Jaworowo Wabie

27

10:03

Adamowo

28

10:05

Władysławowo

29

10:06

Dąbrówki

30

10:11

BIEŻUŃ,Plac Dworcowy

31

10:13

Karniszyn

32

10:16

Sadłowo

33

10:20

Chamsk, skrz.

34

10:21

Franciszkowo

35

p. 10:25
o. 10:30

ŻUROMIN, Parking Biedronka
k/Lotos

36

10:32

Żuromin, ul. Lidzbarska

37

10:34

Brudnice II

38

10:37

Rzężawy I

39

10:42

Cieszki I

40

10:44

Sinogóra

41

10:46

Syberia I

42

10:47

Syberia II

43

10:48

Syberia III

1 - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt

B - kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedziele

7 - kursuje w niedziele

+ - kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)

a - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII

c - nie kursuje 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 i 26.XII

m - nie kursuje w dniach 24.XII i 31.XII

1 - kursuje w poniedziałki robocze

6* - kursuje w soboty, nie kursuje w okresie ferii letnich

d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzueń Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII

How we deliver